top of page

Firmitatis, utlitatis, venustatis - trwałość, użyteczność, piękno

to fundamentalne atrybuty architektury.  Ich równowaga, synteza

oraz wzajemna zależność nadaje architekturze wartość, zapewnia jedność formy i konstrukcji oraz prawidłowe funkcjonowanie człowieka w kreowanej przestrzeni. 

91febe_bb0c3a4d71acd7cfeec73dc0372de974_
     Pracownia Projektowa AMS jest młodą  pracownią  specjalizujacą się w projektowaniu architektonicznym. Na kołobrzeskim rynku działamy od 2017r.  Współpracujemy z projektantami i specjalistami wielu branż budowlanych, wykonując kompleksowo indywidualne, pełnobranżowe projekty budowlane, a także adaptacje projektów typowych.
Każdy projekt  indywidualny jest niepowtarzalny, dopasowany do potrzeb i preferencji naszych Klientów. Stawiamy na prostotę, funkcjonalność oraz ponadczasowe rowiązania przestrzni dopasowane do stylu życia Inwestorów.
Swoim Klientom oferujemy także doradztwo i konsultacje przed planowaną inwestycją, analizując możliwości zabudowy terenu oraz pomoc w kwestiach formalnych i urzędowych.
Zapraszam do współpracy.
mgr inż. architekt Magdalena Sikorska

Opinie naszych klientów

Ania:

"Sprawnie, profesjonalnie, rzetelnie. Przesympatyczna i fachowa Pani architekt. Polecam"

Marta:

"Rzetelna i godna polecenia Pani architekt. Współpraca przebiegła bardzo szybko i bez żadnych problemów. Wszelkie nasze uwagi były na bieżąco uwzględniane. Doskonała organizacja pracy, fachowe podejście do klienta. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam!"

Katarzyna:

"Miła, sympatyczna i kompetentna Pani Architekt. Z przyjemnością skorzystałam z jej usług! Cała procedura urzędowa przebiegła pomyślnie i bez problemów. Polecam :)"

bottom of page